KANDISIN - zamiast kalorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights
Filtr

KANDISIN: 5 artykułów

Kandisin Classic w formie tabletek

Kandisin Classic w formie tabletek, Opak. uzup. (1200 szt.) (90 g)

  • Bez kalorii
  • Idealny do słodzenia kawy i herbaty
  • Na bazie sacharyny i cyklaminianu
26,99 zł (299,89 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kandisin Stewia - płyn

Kandisin Stewia -​ płyn, 125 ml

  • Idealna do słodzenia owoców i sałatek owocowych
  • Do gotowania i pieczenia
  • Bez kalorii
21,99 zł (175,92 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kandisin Classic w płynie

Kandisin Classic w płynie, 225 ml

  • Do gotowania i pieczenia
  • Idealny do słodzenia bez kalorii
  • Idealny do owoców, puddingów i deserów
14,99 zł (66,62 zł / l)

Dostawa do 6 października

Kandisin Stewia w postaci tabletek

Kandisin Stewia w postaci tabletek, 300 szt. (21 g)

  • Idealay do słodzenia kawy i herbaty
  • Ze źródła roślinnego
  • Bez kalorii
27,99 zł (1 332,86 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kandisin Słodzik Classic Briefchen

Kandisin Słodzik Classic Briefchen, 500 po 2 szt.

  • 500 saszetek gastro po 2 saszetki każda
  • Bardzo wysoka moc słodzenia
  • 1 cukierek słodzi jak 1 łyżeczka cukru
45,99 zł

Dostawa do 6 października

W Austrii bezkaloryczna alternatywa dla cukru jest absolutnym klasykiem i stała się nieodzowną częścią znanej na całym świecie wiedeńskiej kawiarni. Większość ludzi używa KANDISIN do słodzenia kawy lub herbaty. Słynny słodzik z Austrii jest wszechstronny i można go również stosować do pieczenia lub gotowania. Wysokiej jakości alternatywa dla cukru, która przekonuje w każdym calu.