Kelly's Riffels Nacho Cheese, 130 g
Z klasycznym karbowanym nacięciem - dla jeszcze większej chrupkości
12,99 zł
(99,92 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
-
-
Kelly's
Riffels Sour Cream & Onion
Z solą z austriackich Alp
12,99 zł(99,92 zł / kg) -
-
Kelly's
Riffels Bekon i syrop klonowy
Karbowane chipsy ziemniaczane o smaku bekonu
16,99 zł(130,69 zł / kg) -
Kelly's
Riffels Hot Mango Style
Chipsy ryflowane z Austrii
16,99 zł(130,69 zł / kg) -
Kelly's
Riffels Bolognese Style
Chrupiące chipsy ryflowane o smaku bolońskim
16,99 zł(130,69 zł / kg) -
Właściwości i zalety
- 100% austriackie ziemniaki
- Nie zawiera wzmacniaczy smaku
- Pikantne i aromatyczne
Opis
Wyjątkowo chrupiące chipsy ziemniaczane Riffle, pokryte pożywnym serem nacho. Szczególnie intensywne i pikantne w smaku. Naturalnie wyprodukowane w 100% z austriackich ziemniaków, najlepszych olejów roślinnych i soli z austriackich Alp.
| Nr art.: | XFA-KEL-10001079 |
|---|---|
| Zawartość: | 130 g |
| EAN: | 9000159161905 |
| Numer producenta: | 10001079 |
| Marki: | Kelly's |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera barwników |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2177 / 520 kj / kcal |
| tłuszcz | 33 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 3 g |
| węglowodany | 48 g |
| w tym cukier | 3,2 g |
| substancje balastowe | 4,3 g |
| białko | 6,4 g |
| sól | 1,4 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Austria, www.kellys.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Kelly's Riffels Nacho Cheese
| 5 gwiazdek | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
2 oceny
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.