KOTÁNYI Pieprz biały mielony, 54 g

Optymalny do jasnych sosów!

15,99 zł

(296,11 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 54 g

Jeszcze 3 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Delikatnie mielony
  • Lekka, czysta ostrość
  • Aromatyczny smak

Kupowane często z KOTÁNYI Sól morska, 92 g

KOTÁNYI Pieprz biały mielony, 54 g 15,99 zł (296,11 zł / kg)
KOTÁNYI Sól morska, 92 g 20,99 zł (228,15 zł / kg)
Cena całkowita: 36,98 zł
Opis

Pieprz biały delikatnie mielony charakteryzuje się delikatną ostrością. Nadaje każdej potrawie niesamowity aromatyczny smak i zapach.

Zastosowanie:

  • Doskonały do sosów, zup, sałatek, ryb, drobiu oraz potraw mięsnych.
Nr art.: XKY-KO-404201
Zawartość: 54 g
EAN: 9001414040423
Numer producenta: 404201
Marki: KOTÁNYI
Składniki

biały pieprz (zmielony)

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Austria, www.kotanyi.com/at/de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla KOTÁNYI Pieprz biały mielony

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder