KOTÁNYI Pieprz różowy, 25 g

Również do dekorowania potraw!

15,99 zł

(639,60 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 25 g

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Doskonaly do ryb, drobiu, szparagów
  • Słodki smak
  • Owocowy składnik

Kupowane często z KOTÁNYI Sól wędzona z solą morską - w młynku, 30 g

KOTÁNYI Pieprz różowy, 25 g 15,99 zł (639,60 zł / kg)
KOTÁNYI Sól wędzona z solą morską - w młynku, 30 g 20,99 zł (699,67 zł / kg)
Cena całkowita: 36,98 zł
Opis

Pieprz różowy nie jest botanicznie spokrewniony z pieprzem czarnym. Jego owoce mają słodszy, aromatyczny smak oraz nie nadają potrawie ostrych nut. Nadaje się również do dekorowania potraw.

Zastosowanie:

  • Doskonałe do ryb, drobiu, szparagów, jasnych sosów, marynat, sałatek i dresingów
Nr art.: XKY-KO-408301
Zawartość: 25 g
EAN: 9001414040836
Numer producenta: 408301
Marki: KOTÁNYI
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu
Składniki

czerwony pieprz

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Austria, www.kotanyi.com/at/de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla KOTÁNYI Pieprz różowy

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder