Lindt Złoty zajączek Flower edycja limitowana
Wielkanocna wisienka na torcie ...
Produkt wyprzedanyProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie
Podobne produkty
Opis
Limitowana edycja Lindt przyciągnie uwagę na każdym wielkanocnym stole i w każdym wielkanocnym koszyku!! Dla tych, którzy lubią to stylową Wielkanoc. Ta niesamowita, czekoladowa rozkosz z pewnością Cię zadziwi.
| Marki: | Lindt |
|---|
Dodatkowe informacje
Zutaten:
Zucker, Kakaobutter, VollMILCHpulver, Kakaomasse,MILCHzucker, MagerMILCHpulver, Emulgator (SOJAlecithin), GERSTEnmalzextrakt, Aroma Vanillin.
Kann HASELNÜSSE und andere SCHALENFRÜCHTE enthalten
Milch und Milcherzeugnisse (einschließlich Lactose)
Soja und Sojaerzeugnisse
Glutenhaltiges Getreide und glutenhaltige Getreideerzeugnisse
| Nährwert | pro 100 g |
|---|---|
| Energie | 545 kcal |
| Fett | 32 g |
| davon gesättigte Fettsäuren | 20 g |
| Kohlenhydrate | 56 g |
| davon Zucker | 55 g |
| Eiweiss | 7,4 g |
| Salz | 0,2 g |
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Lindt Złoty zajączek Flower edycja limitowana
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.