Lobsters Lemon Mint, 500 ml
Ugaś pragnienie w inny sposób!
13,99 zł
(27,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Gazowana woda mineralna
- Świeża cytryna
- Nuta mięty
Opis
Napój idealny dla wszystkich uwielbiających odświeżenie!
Pyszny napój gaszący pragnienie Lemon Mint od Lobsters zawiera gazowaną wodę mineralną, świeży sok z cytryny i nutę mięty, która doskonale uzupełnia pikantne doznania smakowe.
Ten pyszny napój nie zawiera słodzików i składa się w 100% z naturalnych składników, dodano do niego jedynie niewielką ilość cukru. Świetnie smakuje bez dodatków, ale idealnie pasuje do urozmaicenia wielu drinków.
| Nr art.: | XDK-LOB-14055 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 ml |
| EAN: | 9120065300233 |
| Numer producenta: | 14055 |
| Marki: | Lobsters |
| Pochodzenie: | Austria |
| Pochodzenie surowca: | Austria |
Składniki
austriacka woda źródlana z Alp, cukier, koncentrat soku z cytryny, kwas węglowy, naturalny aromat
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 109 / 26 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 6 g |
| w tym cukier | 6 g |
| białko | <0,1 g |
| sól | 0 g |
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Lobsters Lemon Mint
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.