MAMA Owsianka ryżowa instant - Kurczak, 78 g

Błyskawiczna kaszka ryżowa do szybkiego przygotowania

11,99 zł

(153,72 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 78 g

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Łagodny smak kurczaka
  • Kremowa konsystencja
  • Gotowa do szybkiego podania

Kupowane często z Arche Naturküche Bio bulion miso, 120 g

MAMA Owsianka ryżowa instant - Kurczak, 78 g 11,99 zł (153,72 zł / kg)
Arche Naturküche Bio bulion miso, 120 g 22,99 zł (191,58 zł / kg)
Cena całkowita: 34,98 zł
Opis

Kaszka ryżowa instant marki MAMA o smaku "Kurczak" zachwyca delikatnymi płatkami ryżowymi i kremową konsystencją w połączeniu z łagodnym smakiem kurczaka. Wystarczy wymieszać z gorącą wodą, pozostawić na chwilę do zaparzenia i można cieszyć się posiłkiem.

Nr art.: KK-6999
Zawartość: 78 g
EAN: 8851876204274
Numer producenta: 6999
Marki: MAMA
Może zawierać śladowe ilości: C - jaja, D - ryby, G - mleko, L - seler, N - nasiona sezamu
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Składniki

81 % płatki ryżowe, sól, cukier, aromaty (fasola pszenna, soja), przyprawy, wzmacniacz smaku (glutaminian sodu, E635), śmietana w proszku (Glukosesirup, całkowicie uwodorniony olej palmowy, białko mleka), suszony Imbir, glukoza, olej przyprawowy (olej palmowy, czosnek), suszony szczypiorek, olej palmowy

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 172 / 41 kj / kcal
tłuszcz <0,5 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe <0,1 g
węglowodany 8,8 g
  w tym cukier <0,5 g
białko 0,9 g
sól 0,53 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Tom Kreyenhop , Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Niemcy, info@kreyenhop.de, www.kreyenhop-kluge.com/de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla MAMA Owsianka ryżowa instant - Kurczak

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder