Pikantny ajvar do maczania i przyprawiania

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Ajvar: 10 artykułów

MAMA's Ajvar łagodny

MAMA's Ajvar łagodny, 550 g

  • 100% naturalnych składników
  • Autentyczny smak
  • Wegański
35,99 zł (65,44 zł / kg)

Dostawa do 14 października

MAMA's Ajvar Hot

MAMA's Ajvar Hot, 550 g

  • 100% naturalnych składników
  • Autentyczny smak
  • Wegański
35,99 zł (65,44 zł / kg)

Dostawa do 14 października

MAMA's Zielony ajvar łagodny

MAMA's Zielony ajvar łagodny, 550 g

  • Łagodny smak
  • Bez sztucznych dodatków
  • Wegańskie i bezglutenowe
35,99 zł (65,44 zł / kg)

Dostawa do 14 października

MAMA's Zielony ajvar hot

MAMA's Zielony ajvar hot, 550 g

  • Ostry
  • Bez sztucznych dodatków
  • Wegańskie i bezglutenowe
35,99 zł (65,44 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA's Ajvar z serem sojowym

MAMA's Ajvar z serem sojowym, 290 g

  • 100% naturalnych składników
  • Bez sztucznych dodatków
  • Wegański i bezglutenowy
26,99 zł (93,07 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA's Domowy Ajvar - bardzo ostry

MAMA's Domowy Ajvar -​ bardzo ostry, 290 g

  • Wegańska receptura
  • Bardzo ostry smak
  • Bez zbędnych dodatków
26,99 zł (93,07 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA's Zestaw na prezent Trio 2

MAMA's Zestaw na prezent Trio 2

  • 1x Salsa z pieczonej papryki - pikantna, 290 g
  • 1x Zielony ajvar łagodny, 290 g
  • 1x Ajvar Hot, 290 g
80,00 zł

Dostawa do 6 października

MAMA's Zestaw na prezent Trio 3

MAMA's Zestaw na prezent Trio 3

  • 1x Ljutenica, 290 g
  • 1x Zielony ajvar łagodny, 290 g
  • 1x Ajvar Hot, 290 g
75,48 zł 80,00 zł

Dostawa do 6 października

MAMA's Zestaw na prezent Trio 1

MAMA's Zestaw na prezent Trio 1

  • 1x Salsa z pieczonej papryki - pikantna, 290 g
  • 1x Zielony ajvar hot, 290 g
  • 1x Ajvar łagodny, 290 g
80,00 zł

Dostawa do 6 października

MAMA's Bio Ajvar łagodny

MAMA's Bio Ajvar łagodny, 200 g

  • Pieczona papryka i olej słonecznikowy
  • Do pieczywa, BBQ i sera
  • Bez glutenu i sztucznych dodatków
34,99 zł (174,95 zł / kg)

Produkt wyprzedany