Merak Filety z papryki czerwonej, 630 g
Papryka marynowana według macedońskiej tradycji
16,99 zł
(26,97 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- 100% naturalne składniki
- Autentyczny smak
- Wegańskie
Opis
Filety z czerwonej papryki marki Merak są, zgodnie z macedońską tradycją, pieczone a następnie zanurzane w marynacie z oleju słonecznikowego i octu. Dzięki tej metodzie warzywa zachowują swoją mięsistą konsystencję, a aromaty mogą się wspaniale rozwijać. Papryka może być podawana na talerzu z przystawkami, jako dodatek do sałatek lub po prostu jako przekąska podczas przerwy.
Składniki
Filet z czerwonej papryki, kwas octowy, woda pitna, sól, cukier, przyprawy
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 96 / 23 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,12 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,09 g |
| węglowodany | 3,6 g |
| w tym cukier | 3,6 g |
| białko | 1,7 g |
| sól | 0,43 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Mama's Food GmbH, LIndengasse 56/18-19, 1070, Wien, Austria, contact@mamasfood.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Merak Filety z papryki czerwonej
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 1 | (100%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.