Milka Mleczna czekolada z rodzynkami i orzechami, 90 g
Rozkoszny klasyk
11,57 zł 12,99 zł -11%
(128,56 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Chrupiące kawałki orzechów laskowych
- Soczyste rodzynki
- Delikatna, alpejska czekolada mleczna
Opis
Z rodzynkami i orzechami to klasyczna czekolady Milka: oczywiście z najlepszej, rozpływającej się w ustach alpejskiej, mlecznej czekolady z wieloma chrupiącymi kawałkami orzechów laskowych i soczystymi rodzynkami.
| Nr art.: | TG-3735263 |
|---|---|
| Zawartość: | 90 g |
| EAN: | 7622202257209 |
| Numer producenta: | 3735263 |
| Marki: | Milka |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
cukier, 19 % rodzynki, masło kakaowe, odtłuszczone mleko w proszku, masa kakaowa, słodka serwatka w proszku, 5 % posiekane orzechy laskowe, czysty tłuszcz maślany, lecytyna sojowa[1], Masa z orzechów laskowych, naturalny aromat, 33 % min. zawartość kakao
- emulgatory
Może zawierać inne orzechy i pszenicę. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2081 / 497 kj / kcal |
| tłuszcz | 26 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 14 g |
| węglowodany | 58 g |
| w tym cukier | 57 g |
| białko | 6,1 g |
| sól | 0,29 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Mondelez Österreich GmbH, Schönbrunner Straße 297-307, 1120, Wien, Austria, verbraucherservice@mdlz.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Milka Mleczna czekolada z rodzynkami i orzechami
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.