Milky Way Milky Way, 107,50 g
Czekolada łączy się z puszystym kremem
19,99 zł
(185,95 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Lekko słodki
- Idealny do dzielenia się
- Popularny klasyk
Pasujące produkty
Opis
Najlepsza mleczna czekolada łączy się z lekko ubitym, kremowym nadzieniem. Idealne na tę małą chwilę rozkoszy - lekkie, słodkie i po prostu pyszne. Harmonijne połączenie lekkiej śmietanki i delikatnej czekolady zapewnia niezrównane doznania smakowe.
| Nr art.: | XZO-MAS-607364 |
|---|---|
| Zawartość: | 107,50 g |
| EAN: | 5000159605045 |
| Numer producenta: | 607364 |
| Marki: | Milky Way |
| Może zawierać śladowe ilości: | E - orzeszki ziemne, H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
cukier, Glukosesirup, odtłuszczone mleko w proszku, masło kakaowe, masa kakaowa, olej słonecznikowy, olej palmowy, permeat serwatki (mleko), czysty tłuszcz maślany (mleko), ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, Emulgator (lecytyna sojowa), suche białko jaja kurzego
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1871 / 447 kj / kcal |
| tłuszcz | 16 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 7,4 g |
| węglowodany | 71 g |
| w tym cukier | 64 g |
| białko | 3,7 g |
| sól | 0,65 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Mars Austria OG, Industriestraße 20, 2460, Bruck an der Leitha, Austria, aut.mars.com/hergestellt-von-mars?language_content_entity=de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Milky Way
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.