MOGLi Demeter precle orkiszowe, 50 g
Pyszna przekąska dla małych i dużych
5,99 zł
(119,80 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Rodzaje:
Właściwości i zalety
- 7 składników
- Bez laktozy
- Precle nie są posypane solą
Podobne produkty
Opis
Młodsi i starsi lubią tę przekąskę składającą się tylko z siedmiu składników. Precle orkiszowe nie zawierają laktozy i pszenicy, a dodatkowo nie zostały posypane solą.
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1763 / 421 kj / kcal |
| tłuszcz | 9,3 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 4,2 g |
| węglowodany | 71 g |
| w tym cukier | 1 g |
| substancje balastowe | 4,4 g |
| białko | 12 g |
| sól | 2,7 g |
Ważne informacje dotyczące korzystania z przekąsek dla niemowląt i dzieci
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | MOGLI Naturkost GmbH, Oberlandstraße 26, 12099, Berlin, Niemcy, www.mogli.de |
|---|
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla MOGLi Demeter precle orkiszowe
1 recenzja klienta w innym języku
3,7 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 1 | (33%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (33%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 1 | (33%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
3 oceny
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.