Monin Puree truskawkowe, 1 l
Gdy dopadnie cię truskawkowa gorączka
101,00 zł
(101,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Typowy smak truskawkowy z pestkami
- Bardzo aromatyczny i kremowy
- Do koktajli, lodów i nie tylko
Opis
Nie masz pod ręką świeżych truskawek, ale masz ochotę na aromatyczne, truskawkowe Daiquiri? Dzięki temu puree z owoców firmy Monin poczujesz zapach i smak dojrzałych truskawek! Idealny do zmysłowych koktajli, przetworów lodowych i kremowych deserów. Produkt zawiera pestki owoców.
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1449 / 346 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 85,6 g |
| w tym cukier | 85,5 g |
| białko | 0,5 g |
| sól | 0 g |
Akcesoria
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | L. Derksen & Co GmbH, Im Atzersfeld 4, 2100 , Leobendorf/Korneuburg, Austria, www.moninshop.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Monin Puree truskawkowe
4,0 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (100%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.