Koktajle białkowe dla sportowców

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości
Filtr

Koktajle proteinowe: 23 artykuły

Bio Protein Pulver Mix - białko w proszku z wanilią

Schalk Mühle Bio Protein Pulver Mix -​ białko w proszku z wanilią, 200 g

  • Kremowo-słodki smak
  • Bez cukru
  • Zawiera 48% białka
66,00 zł (330,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczne białko z nasion dyni w proszku surowe

Schalk Mühle Organiczne białko z nasion dyni w proszku surowe, 750 g

  • 100% naturalnych składników
  • Starannie wyprodukowane
  • Wszechstronne
103,00 zł (137,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • Prosty, lekki i wegański
  • Wykonany z hydrolizowanego białka grochu
  • Mniej kalorii
65,86 zł 132,00 zł (164,65 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczny proszek proteinowy z nasion dyni prażony

Schalk Mühle Organiczny proszek proteinowy z nasion dyni prażony, 750 g

  • 60% zawartości białka
  • Ręcznie palone
  • Ze szczyptą soli
67,00 zł (89,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczna czekoladowa mieszanka białkowa z kakao

Schalk Mühle Organiczna czekoladowa mieszanka białkowa z kakao, 750 g

  • 100% austriackich surowców
  • Słodki smak
123,00 zł (164,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio Protein Pulver Mix - białko w proszku z owocami

Schalk Mühle Bio Protein Pulver Mix -​ białko w proszku z owocami, 200 g

  • Owocowo-słodki smak
  • Wegański i bez cukru
  • Nadaje się również do pieczenia
66,00 zł (330,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Golden Glow

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Golden Glow, 200 g

  • Z tremellą i wanilią
  • Bez dodatku cukru
  • Bez sztucznych aromatów
71,00 zł (355,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Essential Amino Power

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Essential Amino Power, 200 g

  • W 100% wegańska receptura
  • Zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy
  • Bogaty w magnez i cynk
71,00 zł (355,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczne białko z orzecha konopii w proszku surowe

Schalk Mühle Organiczne białko z orzecha konopii w proszku surowe, 350 g

  • 100% austriackich składników
  • Idealne dla wegan
  • Wszechstronne
53,00 zł (151,43 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Choco Charme

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Choco Charme, 200 g

  • Czysta moc roślin
  • Całkowicie bez dodatków
  • Z witaminą C z aceroli
64,87 zł 69,00 zł (324,35 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio białko w proszku - austriacki Essential Amino Protein Mix

Schalk Mühle Bio białko w proszku -​ austriacki Essential Amino Protein Mix, 250 g

  • Wykonane z dyni i nasion słonecznika
  • Wysoka zawartość aminokwasów
  • Zawartość białka 59%
62,32 zł 66,00 zł (249,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Strawberry Star

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Strawberry Star, 200 g

  • Owocowe białko w proszku
  • Bogate w żelazo i magnez
  • Bez dodatku cukru
71,00 zł (355,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio Protein Pulver Mix - białko w proszku z bananem i kakao

Schalk Mühle Bio Protein Pulver Mix -​ białko w proszku z bananem i kakao, 200 g

  • Smak czekoladowo-bananowy
  • Bez dodatku cukru
  • Nie zawiera sztucznych aromatów
66,00 zł (330,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Govinda Organiczny proszek białka ryżowego

Govinda Organiczny proszek białka ryżowego, 400 g

  • Naturalne źródło białka
  • Z brązowego ryżu
  • Neutralny smak
57,00 zł (142,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Tropical Treasure

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Tropical Treasure, 200 g

  • Banan, mango, kokos i acerola
  • Owocowy, egzotyczny smak
  • Bez dodatku cukru
71,00 zł (355,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio Protein Pulver Mix - białko w proszku z matcha i trawą jęczmienną

Schalk Mühle Bio Protein Pulver Mix -​ białko w proszku z matcha i trawą jęczmienną, 200 g

  • Świeży, trawiasty smak
  • Zawiera 51% białka
  • Świetny substytut kawy
66,00 zł (330,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczne białko w proszku z siemienia lnianego surowe

Schalk Mühle Organiczne białko w proszku z siemienia lnianego surowe, 350 g

  • 35% białka
  • 100% z Austrii
  • To jest świetne
39,99 zł (114,26 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organic Pumpkinseed Protein - organiczne białko w proszku z pestek dyni

nu3 Organic Pumpkinseed Protein -​ organiczne białko w proszku z pestek dyni, 500 g

  • Wykonane w 100% z pestek dyni
  • Zawiera 60% białka
  • W jakości organicznej
46,99 zł (93,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczny proszek proteinowy z pestek słonecznika surowy

Schalk Mühle Organiczny proszek proteinowy z pestek słonecznika surowy, 350 g

  • 47% zawartości białka
  • Autentyczny smak
  • Bez dodatków
53,00 zł (151,43 zł / kg)

Dostawa do 21 października

Bio Protein Pulver Mix - białko w proszku z jabłkiem i pigwą

Schalk Mühle Bio Protein Pulver Mix -​ białko w proszku z jabłkiem i pigwą, 200 g

  • Owocowo-świeży smak
  • Wegańskie i bez laktozy
  • Surowce z Austrii
66,00 zł (330,00 zł / kg)

Dostawa do 21 października

Organiczna mieszanka białka owocowego z aronią i truskawką

Schalk Mühle Organiczna mieszanka białka owocowego z aronią i truskawką, 210 g

  • Bez cukru
  • Uszlachetnia jogurty i płatki zbożowe
51,00 zł (242,86 zł / kg)

Dostawa do 21 października

Govinda Białko konopne w proszku bio

Govinda Białko konopne w proszku bio, 400 g

  • O orzechowym smaku
  • Bezglutenowe
57,00 zł (142,50 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Govinda Proszek proteinowy z dyni bio

Govinda Proszek proteinowy z dyni bio, 400 g

  • 100% z pestek dyni
  • Uprawiane ekologicznie
  • Zawiera wartościowe białko
57,00 zł (142,50 zł / kg)

Dostawa do 20 października