Obsthof Glanz-Pöltl Styryjski cydr

Więcej Styrii nie jest możlie!

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Kultowy napój Cydr jest w Austrii bardzo popularnym i znanym. Niestety jest on importowany z Anglii, Irlandii i Francji!

Styria - kraj jabłek - ma wiele wysoce wartościowych owoców i to jest najlepszym warunkiem dla produkcji tego rodzaju napoju.

Grupa "Steirermost" postawiła sobie zadanie wyprodukowanie rodzimego cydra jabłkowego i wprowadzenie jego na rynek! Wieloletnie doświadczenia w zakresie jakości przy produkcji soku i mostu były podstawą tej decyzji styryjskich producentów . STYRYJSKI CYDR jest tego rezultatem!

STYRYJSKI CYDR jest tym samym marką , w której odbija się subtelność naszych jabłek w ich perlistej formie.Wino jabłkowe i sok jabłkowy we wspaniałej kompozycji, z ręcznie zbieranych styryjskich jabłek.

Z lekką zawartością alkoholu ( obj.3,8%) , odświeżającym i orzeźwiającym smakiem jest gotowym do spożycia latem!Celem jest pokazanie rynkowi krajowemu , że nie jesteśmy uzależnieni od importu , ale poprzez użycie rodzimych zasobów jesteśmy w stanie produkować prawdziwy produkt o styryjskiej jakości!

Pochodzenie: Austria
Bez: Wzmacniacze smaku, Sztuczne aromaty, Sztuczne barwniki, Konserwanty
Metainfo: Napoje alkoholowe
Dodatkowe informacje

Zawartość alkoholu :3,8% obj.

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Obsthof Glanz-Pöltl Styryjski cydr

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
3 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.