Odkryj ręcznie wyselekcjonowane przyprawy do grilla, paprykę w proszku i inne specjały do grillowania od Pfefferdieb

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Przyprawy do grilla: 13 artykułów

Bio Baskijska papryczka chili, oryginalna z Espelette "Gorria"

Pfefferdieb Bio Baskijska papryczka chili, oryginalna z Espelette "Gorria", 50 g

  • Doskonała do mięs, warzyw i sosów
  • Pikantna i z owocową słodyczą
  • Wyrafinowany smak
53,00 zł (1 060,00 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Pfefferdieb Bio Papryka słodka z Węgier, mielona

Pfefferdieb Bio Papryka słodka z Węgier, mielona, 250 g

  • Cudownie aromatyczna
  • Wykonana z miąższu suszonych owoców
  • Świetna do gulaszu, dipów i potraw z grilla
44,99 zł (179,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Pfefferdieb Sól Hickory wędzona na zimno

Pfefferdieb Sól Hickory wędzona na zimno, 250 g

  • Z soli morskiej z Pacyfiku
  • Wędzona nad drewnem hikorowym
  • Bez barwników i środków przeciwzbrylających
53,00 zł (212,00 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Pfefferdieb Bio Czarny pieprz, cały, jakość Premium

Pfefferdieb Bio Czarny pieprz, cały, jakość Premium, 250 g

  • Ze Sri Lanki
  • Długotrwała ostrość
  • Ze współpracy z małymi rolnikami
67,00 zł (268,00 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Pfefferdieb Bio Papryka wędzona, mielona, słodka

Pfefferdieb Bio Papryka wędzona, mielona, słodka, 250 g

  • Wędzona nad drewnem dębowym
  • Do uszlachetniania
  • Świetna do paelli, dipów i potraw z grilla
53,00 zł (212,00 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Peri Peri - Premium przyprawa do grilla, sucha marynata, BBQ Rub

Pfefferdieb Peri Peri -​ Premium przyprawa do grilla, sucha marynata, BBQ Rub, 250 g

  • Idealna do steków, żeberek i drobiu
  • Z czosnkiem i chili
  • Idealna na następne grillowanie
44,99 zł (179,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Steak Pfeffer - Premium przyprawa do grilla, sucha marynata, BBQ Rub

Pfefferdieb Steak Pfeffer -​ Premium przyprawa do grilla, sucha marynata, BBQ Rub, 250 g

  • Idealna do steków i kotletów
  • Z kolendrą, chili, zielem angielskim i nie tylko.
  • Bez wzmacniaczy smaku
44,99 zł (179,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Bio Magic Dust - Premium przyprawa do grilla, BBQ Rub

Pfefferdieb Bio Magic Dust -​ Premium przyprawa do grilla, BBQ Rub, 250 g

  • Z papryką, czosnkiem i chili w proszku
  • Wszechstronna
  • Intensywnie pikantna
44,99 zł (179,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Pfefferdieb Bio Pulled Pork - BBQ Rub

Pfefferdieb Bio Pulled Pork -​ BBQ Rub, 250 g

  • Z papryką, kolendrą i czosnkiem
  • Bez barwników i konserwantów
  • Najlepsza jakość organiczna
44,99 zł (179,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Balla Balla - Premium przyprawa do grilla, sucha marynata, BBQ Rub śródziemnomorski

Pfefferdieb Balla Balla -​ Premium przyprawa do grilla, sucha marynata, BBQ Rub śródziemnomorski, 250 g

  • Idealna do wieprzowiny, jagnięciny i ryb
  • Z oregano, rozmarynem i szałwią
  • Bez wzmacniaczy smaku
44,99 zł (179,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Blind Date - Premium przyprawa do grilla, sucha marynata, BBQ Rub

Pfefferdieb Blind Date -​ Premium przyprawa do grilla, sucha marynata, BBQ Rub, 250 g

  • Idealna do wieprzowiny, jagnięciny i ryb
  • Z ziołami, czosnkiem i pieprzem
  • Bez wzmacniaczy smaku
44,99 zł (179,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Freaky Orient - Premium przyprawa do grilla, sucha marynata, BBQ Rub

Pfefferdieb Freaky Orient -​ Premium przyprawa do grilla, sucha marynata, BBQ Rub, 250 g

  • Z kurkumą, chili, kminkiem i czosnkiem
  • Do ryb i mięsa
  • Bez wzmacniaczy smaku
44,99 zł (179,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października

Pfefferdieb Duńska sól wędzona na zimno

Pfefferdieb Duńska sól wędzona na zimno, 250 g

  • Wędzona nad drewnie bukowym
  • Obfity aromat dymu
  • Bez sztucznych dodatków
47,99 zł (191,96 zł / kg)

Dostawa do 5 października