Pomidory drobno pokrojone, 300 g
Wszechstronny składnik do wielu potraw
12,99 zł
(43,30 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Łagodny smak
- Z dojrzałych na słońcu pomidorów
- Świeżo przetworzone po zbiorach
Pasujące produkty
Opis
Te drobno pokrojone pomidory powstają z dojrzałych, soczystych pomidorów, przetwarzanych na świeżo zaraz po zbiorze. Kawałki są miękkie, równo pokrojone i łagodne w smaku. Idealnie nadają się jako baza do klasycznych sosów pomidorowych, mięsnych, zup i innych, zapewniając zrównoważoną konsystencję i sycący smak.
Składniki
pomidory
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 88 / 21 kj / kcal |
| białko | 1 g |
| węglowodany | 3 g |
| w tym cukier | 3 g |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| substancje balastowe | 0,9 g |
| sól | 0,1 g |
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Pomidory drobno pokrojone
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.