Sugo Basilico, 400 g
Sos ze świeżych pomidorów z bazylią
16,99 zł
(42,48 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Świeży smak
- Idealny do dań z makaronem
- Wyprodukowany z włoskich pomidorów
Pasujące produkty
Opis
Sugo Basilico jest wytwarzany z włoskich pomidorów i charakteryzuje się świeżym, prawdziwym smakiem. Może być dodawany bezpośrednio do świeżo ugotowanego makaronu i nadaje się do przygotowywania prostych dań kuchni śródziemnomorskiej.
Składniki
75 % kostki pomidorów, 16 % koncentrat pomidorowy, 2 % bazylia, Cebula, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, cukier, sól, czosnek, skrobia ryżowa, naturalny aromat bazyliowy
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 222 / 53 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,7 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,5 g |
| węglowodany | 7,1 g |
| w tym cukier | 5,6 g |
| substancje balastowe | 2 g |
| białko | 1,5 g |
| sól | 1,2 g |
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Sugo Basilico
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.