Sugo Napoletana, 400 g
Sos pomidorowy z warzywami
16,99 zł
(42,48 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Uszlachetniony kilkoma ziołami
- Wyprodukowany z włoskich pomidorów
- Uniwersalny do makaronów i dań mięsnych
Pasujące produkty
Opis
Sugo Napoletana jest przygotowywane z włoskich pomidorów i doprawiane świeżymi warzywami. Przepis uzupełniają zioła i chili. Sugo jest idealne jako baza do ragù, samodzielnie z makaronem lub w połączeniu z mięsem.
Składniki
50 % kostki pomidorów, 25 % koncentrat pomidorowy, 13 % warzywa (Cebula, marchew), woda, olej słonecznikowy, sól, cukier, skrobia modyfikowana, seler, 0,3 % zioła, 0,25 % czosnek, aromaty, Chilli
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 239 / 57 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,9 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,5 g |
| węglowodany | 7,4 g |
| w tym cukier | 5,6 g |
| substancje balastowe | 2,2 g |
| białko | 1,5 g |
| sól | 1,3 g |
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Sugo Napoletana
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.