Słodycze, którymi sprawiają radość

Szukaj według kategorii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Słodycze: 1 - 30 z 156 artykułów

Cukierki - dzika wiśnia (opakowanie 2 sztuki)

Mia Bella Cukierki -​ dzika wiśnia (opakowanie 2 sztuki), 88 g

  • Owocowo-kwaśny smak wiśni
  • Słodzone izomaltem i sukralozą
  • Zawierają mentol
6,99 zł (79,43 zł / kg)

Dostawa do 20 października

Orbit White Raspberry Pomegranate

Orbit White Raspberry Pomegranate, Bottle (64 g)

  • Wzbogacona mikrogranulkami
  • Delikatne czyszczenie zębów*
  • Malina i granat
17,99 zł (281,09 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Haribo Happy Cola kwaśna

Haribo Happy Cola kwaśna, 100 g

  • Delikatnie kwaśny smak Coli
  • Miękka i rozpływająca się konsystencja
  • Bez sztucznych barwników
6,99 zł (69,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Orbit Professional Mints - Wild Berry

Orbit Professional Mints -​ Wild Berry, 77 g

  • Świeży oddech
  • Owocowa świeżość
  • Bez cukru
18,99 zł (246,62 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAOAM Owocowe Kracher opakowanie 265 sztuk

MAOAM Owocowe Kracher opakowanie 265 sztuk, 1.200 g

  • 5 różnych smaków
  • Musujące
  • Duże opakowanie
66,00 zł (55,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cukierki - Latte Macchiato (opakowanie 2 sztuki)

Mia Bella Cukierki -​ Latte Macchiato (opakowanie 2 sztuki), 88 g

  • Kremowy smak kawy
  • Słodzone izomaltem i sukralozą
  • Podwójne opakowanie
6,99 zł (79,43 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczne cukierki ziołowe imbir-cytryna

Willi Dungl Organiczne cukierki ziołowe imbir-​cytryna, 65 g

  • Naturalne ekstrakty i aromaty
  • Wyjątkowe cukierki
  • Świeży smak
14,99 zł (230,62 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Haribo Kwaśne frytki opakowanie

Haribo Kwaśne frytki opakowanie, 100 g

  • 5 owocowych smaków
  • Miękkie żelki
  • W bardzo kwaśnej otoczce
6,99 zł (69,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Orbit Refreshers Bubblemint

Orbit Refreshers Bubblemint, Bottle (67 g)

  • Chrupiące na zewnątrz, miękkie w środku
  • Doświadcz przyjemności żucia w inny sposób
  • Bez cukru
17,99 zł (268,51 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Haribo Tropi Frutti opakowanie

Haribo Tropi Frutti opakowanie, 175 g

  • Kolorowe żelki owocowe
  • Miękka konsystencja
  • Egzotyczny aromat
11,99 zł (68,51 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Haribo Złote misie

Haribo Złote misie, 100 g

  • 6 różnych smaków
  • Owocowe i miękkie
  • Uwielbiane przez dzieci
6,99 zł (69,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

La Maison d'Armorine Cukierki karmelowe z masłem i solą

La Maison d'Armorine Cukierki karmelowe z masłem i solą, 50 g

  • Karmel z solą morską
  • Zawiera prawdziwe masło
  • Czarujące opakowanie
24,99 zł (499,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAOAM Cola Kracher opakowanie 265 sztuk

MAOAM Cola Kracher opakowanie 265 sztuk, 1.200 g

  • Duże opakowanie
  • Wypełnione proszkiem musującym
  • Ulubiony smak
66,00 zł (55,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Żelki owocowe (bez żelatyny) bio

BIO PRIMO Żelki owocowe (bez żelatyny) bio, mieszanka owocowa (100 g)

  • Różne smaki owocowe
  • Miękkie żelki
  • Wegańskie, bez laktozy i glutenu
7,99 zł (79,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Airwaves Menthol & Eucalyptus

Airwaves Menthol & Eucalyptus, 64 g

  • Wyjątkowa przyjemność z żucia gumy
  • Intensywna świeżość
  • Mocna konsystencja
16,99 zł (265,47 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Haribo Primavera opakowanie

Haribo Primavera opakowanie, 100 g

  • Kandyzowana otoczka
  • Środek z pianki cukrowej
  • O smaku truskawki
6,99 zł (69,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Airwaves Lime & Ginger

Airwaves Lime & Ginger, 64 g

  • Świeżość imbiru i limonki
  • Długotrwały smak
  • Bez cukru
18,99 zł (296,72 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Orbit Refreshers Strawberry-Lemon

Orbit Refreshers Strawberry-​Lemon, Bottle (67 g)

  • Chrupiące na zewnątrz, miękkie w środku
  • Doświadcz przyjemności żucia w inny sposób
  • Bez cukru
20,99 zł (313,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Airwaves Cherry Menthol

Airwaves Cherry Menthol, 64 g

  • Długotrwały smak
  • Bez cukru
  • Owocowa świeżość
18,99 zł (296,72 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Haribo Żelki brzoskwiniowe opakowanie

Haribo Żelki brzoskwiniowe opakowanie, 100 g

  • Bardzo miękkie
  • Kandyzowana otoczka
  • Intensywny, owocowy aromat
5,99 zł (59,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio pastylki na gardło z miodem manuka, porzeczkowe

HOYER Bio pastylki na gardło z miodem manuka, porzeczkowe, 30 g

  • Owocowy smak
  • Manuka MGO 250+
  • Z propolisem
15,99 zł (533,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ahead Żelki Low Sugar – Sour Worms

ahead Żelki Low Sugar – Sour Worms, 50 g

  • Wyraźnie kwaśny smak
  • Całkowicie bez dodatku cukru
  • Idealne do dzielenia się
10,99 zł (219,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bio Pastylki na gardło miód manuka i melisa

HOYER Bio Pastylki na gardło miód manuka i melisa, 30 g

  • Z propolisem
  • Manuka MGO 250+
  • Praktyczny format
15,99 zł (533,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Frunix Cukierki - mięta pieprzowa-mentol

Frunix Cukierki -​ mięta pieprzowa-​mentol, 90 g

  • Bez barwników
  • Ostry smak
  • Bez fruktozy, sorbitolu i glutenu
20,99 zł (233,22 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAOAM Blue Kracher opakowanie 265 sztuk

MAOAM Blue Kracher opakowanie 265 sztuk, 1.200 g

  • Fajny, owocowy aromat
  • Wypełnione proszkiem musującym
  • Idealny do dzielenia
66,00 zł (55,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Birkengold Żelki misie

Birkengold Żelki misie, 50 g

  • Z maltitolem i ksylitolem
  • Bez żelatyny
  • Wegańskie
12,99 zł (259,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ahead Żelki Low Sugar – Lakritz Vampire

ahead Żelki Low Sugar – Lakritz Vampire, 50 g

  • Pyszna mieszanka owocowa
  • Receptura o niskiej zawartości cukru
  • Z naturalnymi aromatami
10,99 zł (219,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ahead Żelki Low Sugar – Green Apples

ahead Żelki Low Sugar – Green Apples, 50 g

  • Wyrazisty smak jabłka
  • Receptura o niskiej zawartości cukru
  • Idealne do dzielenia się
10,99 zł (219,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ahead Żelki Low Sugar – Juicy Peaches

ahead Żelki Low Sugar – Juicy Peaches, 50 g

  • Autentyczny aromat brzoskwiniowy
  • Zapewnia czystą przyjemność owocową
  • Receptura o niskiej zawartości cukru
8,99 zł (179,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ahead Żelki Low Sugar – Sour Cherries

ahead Żelki Low Sugar – Sour Cherries, 50 g

  • Autentyczny smak wiśni
  • Soczyste i owocowe
  • Idealne do dzielenia się
8,99 zł (179,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października