Rauch Yippy szampan dla dzieci winogronowy, 0,75 l
Do świętowania z najmłodszymi
16,96 zł 17,99 zł -6%
(22,61 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Sok z białych winogron i woda mineralna
- Zawiera kwas węglowy
- W prawdziwej butelce
Opis
Nie tylko dorośli lubią świętować: Yippy szampan dla dzieci z białych winogron sprawi, że w każdym przyjęciu mogą brać udział również najmłodsi. Gazowana mieszanka z soku z białych winogron, naturalnej wody mineralnej i kwasu węglowego zachwyci nawet dorosłych. Dzięki ślicznie ozdobionej butelce napój ten świetnie sprawdzi się na każdym przyjęciu dla dzieci.
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 151 / 36 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 9,1 g |
| w tym cukier | 9 g |
| białko | 0,5 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | RAUCH Fruchtsäfte GmbH & Co OG, Langgasse 1, 6830 , Rankweil, Austria, www.rauch.cc/at/impressum |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Rauch Yippy szampan dla dzieci winogronowy
Ulubione kategorie:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.