Włoski makaron premium od Recheis

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości
Filtr

Włoski makaron premium: 3 artykuły

Recheis Włoski makaron premium zielony lasagne

Recheis Włoski makaron premium zielony lasagne, 250 g

  • Semolina z pszenicy durum i jajka
  • Szybkie, kreatywne dania
  • Długi okres trwałości
6,39 zł 7,99 zł (25,56 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Recheis Włoski makaron premium żółty lasagne

Recheis Włoski makaron premium żółty lasagne, 250 g

  • Semolina z pszenicy durum i jajka
  • Szybkie, kreatywne dania
  • Długi okres trwałości
6,39 zł 7,99 zł (25,56 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Recheis Włoski makaron premium Tortellini

Recheis Włoski makaron premium Tortellini, 250 g

  • Semolina z pszenicy durum i jajka
  • Szybkie, kreatywne dania
  • Długi okres trwałości
6,39 zł 7,99 zł (25,56 zł / kg)

Dostawa do 16 października