Rummo Le Classiche – Pasta mista N°74, 500 g
Kolorowa różnorodność południowych Włoch
13,99 zł
(27,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Ciekawa mieszanka różnych kształtów makaronu
- Idealna do gulaszy i zup
- Różnorodna przyjemność
Opis
Dzięki Pasta Mista N°74 od Rummo do kuchni trafia urokliwa tradycja południowych Włoch! Ta różnorodna mieszanka różnych kształtów makaronu powstała pierwotnie z pomysłowego łączenia pozostałości różnych form – dziś jest prawdziwym klasykiem dla miłośników zróżnicowanych tekstur.
Szczególnie dobrze sprawdza się w sycących gulaszach, klasycznych zupach warzywnych lub w połączeniu z roślinami strączkowymi. Warto spróbować jej w tradycyjnej wersji „Pasta e Patate” z ziemniakami. Dzięki sprawdzonej jakości Rummo z najlepszej semoliny z pszenicy durum wszystkie zawarte kształty zachowują idealną sprężystość, tworząc rustykalne i pełne smaku dania!
| Nr art.: | AV-412733 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 8008343200745 |
| Numer producenta: | 412733 |
| Marki: | Rummo |
| Pochodzenie: | Włochy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | bez inżynierii genetycznej |
Składniki
100 % mąka z pszenicy durum
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1491 / 356 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 69,5 g |
| w tym cukier | 3,1 g |
| białko | 14,5 g |
| sól | 0,01 g |
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Rummo Le Classiche – Pasta mista N°74
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.