Rustichella d'Abruzzo Pappardelle, makaron z semoliny z pszenicy durum (500 g)
Szeroki makaron wstążkowy bez jajka
24,99 zł
(49,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Toskańska specjalność
- Szorstka, szeroka powierzchnia
- Popularne zastosowanie jako dodatek
Opis
Ta abruzjańska specjalność to klasyka Toskanii. Bardzo szeroki makaron wstążkowy ma szorstką powierzchnię i dlatego bardzo dobrze wchłania sosy i płyny. W Toskanii tradycyjnie je się go jako dodatek do pieczeni z wołowiny. Alternatywnie również z ragú, potrawami z grzybów lub jako dodatek do zupy fasolowej.
Zalecany czas gotowania: zwróć uwagę na zalecany czas gotowania na liście składników.
| Nr art.: | AV-4316 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 8009452227173 |
| Numer producenta: | 4316 |
| Marki: | Rustichella d'Abruzzo |
| Pochodzenie: | Włochy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu |
Składniki
semolina z pszenicy durum, woda pitna
Zalecany czas gotowania: od 9 do 11 minut
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1474 / 352 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 71 g |
| w tym cukier | 4 g |
| substancje balastowe | 3 g |
| białko | 13,5 g |
| sól | 0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Rustichella d'Abruzzo S.P.A, Contrada Casale 4, 65010 , Moscufo PE, Włochy, www.rustichella.it |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Rustichella d'Abruzzo Pappardelle
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.