Pasty przyprawowe od Scelta Inside

Dzięki praktycznym pastom przyprawowym Scelta Inside w mgnieniu oka nadasz potrawom wspaniały aromat! Ciesz się pikantną odmianą i zanurz się w świecie przypraw!

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Forma diety
Filtr

Scelta Inside: 4 artykuły

Scelta Inside Pikantna pasta pomidorowa Bomba!

Scelta Inside Pikantna pasta pomidorowa Bomba!, 200 g

  • Potrójnie skoncentrowana
  • Z czerwonym winem i warzywami
  • Wegańska
21,66 zł 24,99 zł (108,30 zł / kg)

Dostawa do 13 października

Indyjska pasta przyprawowa Bomba! Bombay Surprise

Scelta Inside Indyjska pasta przyprawowa Bomba! Bombay Surprise, 150 g

  • Do doprawiania
  • Z kminkiem, wawrzynem i nie tylko
  • Na bazie pasty pomidorowej
25,68 zł 28,99 zł (171,20 zł / kg)

Dostawa do 15 października

Azjatycka pasta przyprawowa Bomba! Mystic Bangkok

Scelta Inside Azjatycka pasta przyprawowa Bomba! Mystic Bangkok, 150 g

  • Na bazie pasty pomidorowej
  • Z chili, czosnkiem, imbirem i wieloma innymi dodatkami
  • Świetna do curry i marynat
25,68 zł 28,99 zł (171,20 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Scelta Inside Bomba! Arabian Night

Scelta Inside Bomba! Arabian Night, 150 g

  • Do Baba Ganoush i Shakshuka
  • Z oliwą z oliwek, cytryną, kolendrą i nie tylko
  • Aromatyczny smak
25,68 zł 28,99 zł (171,20 zł / kg)

Dostawa do 13 października