Conte de Cesare Condimento Bianco, 500 ml
Świeża przyprawa i szlachetny aromat
29,99 zł
(59,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Zrównoważony smak i miodowo-żółty kolor
- Z jasnego moszczu winogronowego i octu winnego
- Idealny do delikatnych sałatek i ryb
Pasujące produkty
Opis
Ta świeża kompozycja octowa od CONTE DeCESARE powstaje z białego octu winnego i skoncentrowanego moszczu winogronowego. Dzięki rezygnacji z dojrzewania w drewnianych beczkach produkt zachowuje jasny kolor oraz przyjemnie słodki smak. Doskonale nadaje się do doprawiania ryb, białego mięsa, jasnych sosów i gorzkich sałat bez zmiany ich wyglądu.
| Nr art.: | EDH-1002056 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 ml |
| EAN: | 9004698301105 |
| Numer producenta: | 1002056 |
| Marki: | Conte de Cesare |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | O - tlenek siarki i siarczyny |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 461 / 110 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 23 g |
| w tym cukier | 22 g |
| białko | 0,2 g |
| sól | 0 g |
Składniki
ocet winny, rektifizierter konzentrierter Traubenmost, pirosiarczyn potasu[1]
- zawiera siarczyny
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Conte de Cesare Condimento Bianco
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.