Conte de Cesare Ocet balsamiczny Aceto Balsamico di Modena, 500 ml
Owocowy, oryginalny smak prosto z Modeny
29,99 zł
(59,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Miękka i półpłynna konsystencja
- Wyróżniony 2 liśćmi winorośli
- Idealny do sałatek i marynat
Pasujące produkty
Opis
Ten Aceto Balsamico di Modena I.G.P. od CONTE DeCESARE, produkowany i rozlewany w Modenie, powstaje z winogron pochodzących z tego regionu. Dzięki wyróżnieniu dwoma liśćmi winorośli zachwyca przyjemnie miękką konsystencją oraz harmonijną słodko-kwaśną nutą smakową. Produkt doskonale sprawdza się w codziennym użyciu oraz do wzbogacania marynat.
| Nr art.: | EDH-1002044 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 ml |
| EAN: | 9004698301006 |
| Numer producenta: | 1002044 |
| Marki: | Conte de Cesare |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | O - tlenek siarki i siarczyny |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 473 / 113 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 23 g |
| w tym cukier | 22 g |
| białko | 1 g |
| sól | 0,04 g |
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Conte de Cesare Ocet balsamiczny Aceto Balsamico di Modena
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.