BioArt Bio Czekolada "Von Herzen", 70 g
Kremowa czekolada z chrupiącym krokantem
39,99 zł
(571,29 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Delikatna mleczna czekolada
- Z krokantem z orzechów laskowych
- Chrupiąca przy każdym kęsie
Pasujące produkty
Opis
Ta czekoladowa kompozycja łączy delikatną mleczną czekoladę z chrupiącym krokantem z orzechów laskowych. Połączenie kremowej słodyczy i subtelnej chrupkości zapewnia harmonijne i różnorodne doznania smakowe. Idealna dla wszystkich, którzy szczególnie lubią czekoladę z chrupiącą nutą.
| Nr art.: | BIOG-326030 |
|---|---|
| Zawartość: | 70 g |
| EAN: | 9006241310589 |
| Numer producenta: | 326030 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2453 / 586 kj / kcal |
| tłuszcz | 41 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 26 g |
| węglowodany | 48 g |
| w tym cukier | 47 g |
| białko | 6,9 g |
| sól | 0,21 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Czekolada "Von Herzen"
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.