Conte de Cesare Oliwa z oliwek extra virgin, 250 ml
Włoski smak i wysoka jakość
54,00 zł
(216,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Tłoczona z ręcznie wyselekcjonowanych oliwek
- Delikatne i bezpośrednie przetwarzanie
- Owocowy smak i pełny aromat
Pasujące produkty
Opis
Ta oliwa z oliwek extra vergine od CONTE DeCESARE powstaje z ręcznie wyselekcjonowanych włoskich oliwek. Naturalna pielęgnacja drzew oraz rygorystyczne kontrole zapewniają wysoką jakość produktu. Owocowy smak i pełny aromat nadają potrawom oraz wykwintnym daniom wyjątkowy charakter.
| Nr art.: | EDH-10835906 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 ml |
| EAN: | 9004698351001 |
| Numer producenta: | 10835906 |
| Marki: | Conte de Cesare |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 3450 / 824 kj / kcal |
| tłuszcz | 92 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 13 g |
| w tym nienasycone kwasy tłuszczowe | 70 g |
| w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe | 9 g |
| węglowodany | 0 g |
| w tym cukier | 0 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
| Witamina E | 12 mg |
Składniki
100 % natywna oliwa z oliwek
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Conte de Cesare Oliwa z oliwek extra virgin
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.