Soletti Crackets Creamy Cheese, 100 g
Przekąski o smaku sera
16,99 zł
(169,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Intensywny smak
- Bez wzmacniaczy smaku
- Bez oleju palmowego
Pasujące produkty
Opis
Chrupiące krakersy Soletti Käse Crackets Creamy Cheese to idealna przekąska dla miłośników serowych smaków. Intensywny, kremowy aromat sera łączy się z lekką, chrupiącą strukturą, tworząc wyjątkowo przyjemne doznanie przy każdym kęsie. Doskonałe jako przekąska na co dzień, do dzielenia się lub jako smaczny dodatek do spotkań.
| Nr art.: | XFA-KEL-10002285 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9000159162339 |
| Numer producenta: | 10002285 |
| Marki: | Soletti |
| Może zawierać śladowe ilości: | N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
63 % proszek ziemniaczany, skrobia ziemniaczana, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól, słodka serwatka w proszku (mleko), ser w proszku, ekstrakt drożdżowy, cukier, cebula w proszku, Zakwaszacz (Acidum Lacticum (kwasmlekowy)), Emulgator (lecytyna), olej maślany, czosnek w proszku, przyprawy, drożdże, barwnik (ekstrakt z papryki), białko mleka, zioła, naturalny aromat[1]
- Zawiera mleko
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1717 / 410 kj / kcal |
| tłuszcz | 8,9 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,3 g |
| węglowodany | 71 g |
| w tym cukier | 7,3 g |
| substancje balastowe | 7,5 g |
| białko | 7,3 g |
| sól | 1,6 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Austria, www.kellys.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Soletti Crackets Creamy Cheese
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.