Conte de Cesare Pesto Delicato z suszonymi pomidorami, 130 g
Pyszna alternatywa z pomidorów prosto z Włoch
17,99 zł
(138,38 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Z suszonymi pomidorami
- Oliwa z oliwek, oregano i czosnek
- Idealne jako aromatyczny sos do makaronu
Pasujące produkty
Opis
To Pesto delicato od CONTE DeCESARE wykorzystuje intensywnie czerwone suszone pomidory jako udaną alternatywę dla klasycznej wersji z bazylią. W połączeniu z aromatyczną oliwą z oliwek, czosnkiem i oregano powstaje wyjątkowo lekki sos do makaronu. Aby uzyskać idealną konsystencję, sos można według uznania połączyć z niewielką ilością wody z gotowania makaronu.
| Nr art.: | EDH-10845083 |
|---|---|
| Zawartość: | 130 g |
| EAN: | 9004698450841 |
| Numer producenta: | 10845083 |
| Marki: | Conte de Cesare |
| Może zawierać śladowe ilości: | C - jaja, D - ryby, E - orzeszki ziemne, F - soja, G - mleko, L - seler |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1243 / 297 kj / kcal |
| tłuszcz | 26 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 4,5 g |
| węglowodany | 10 g |
| w tym cukier | 8,9 g |
| białko | 4,1 g |
| sól | 1,5 g |
Składniki
30 % rehydrierte getrocknete Tomaten (pomidory suszone, woda), przetarte pomidory, oliwa z oliwek, orzechy nerkowca, syrop glukozowo-fruktozowy, Grana Padano g.U. Käse (mleko, sól, podpuszczka, konserwant (Lizozym z jaj)), Pecorino Romano g.U. Käse, sól, ocet winny, cukier, granulki czosnku, bazylia, Proszek z czerwonych buraków, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Conte de Cesare Pesto Delicato z suszonymi pomidorami
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.