Bauck Mühle Bio chrupiący owies czekoladowy z orzechami, 300 g
Bezglutenowa mieszanka granoli
20,99 zł
(69,97 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Z chrupkami ryżowymi
- Wyjątkowo chrupiące
- Nie zawierają oleju palmowego
Pasujące produkty
Opis
„Chrupiący owies czekoladowy z orzechami” Bauck Mühle łączy bezglutenowe płatki owsiane z orzechami laskowymi, migdałami i chrupiącą czekoladą. Delikatne pieczenie nadaje im wyjątkowo chrupiącą konsystencję. Mieszanka jest organiczna i przetworzona w celu uzyskania statusu bezglutenowego. Wyprodukowano bez oleju palmowego.
| Nr art.: | MM-488338 |
|---|---|
| Zawartość: | 300 g |
| EAN: | 4015637019123 |
| Numer producenta: | 488338 |
| Marki: | Bauck Mühle |
| Znak jakości: | Certyfikowany organiczny |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy, nie zawiera oleju palmowego |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1897 / 453 kj / kcal |
| tłuszcz | 17 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2,2 g |
| węglowodany | 58 g |
| w tym cukier | 19 g |
| substancje balastowe | 9,2 g |
| białko | 12 g |
| sól | 0,02 g |
Składniki
91 % Glutenfreies Schoko Crunchy[1] (50 % bezglutenowe pełnoziarniste płatki owsiane[1], cukier buraczany[1], 10 % Bezglutenowa mąka owsiana[1], olej słonecznikowy[1], 5 % kakao w proszku[1], 3,3 % ekstrudat ryżowy[1] (Mąka ryżowa pełnoziarnista[1])), wanilia[1], prażone kawałki orzechów laskowych[1], kawałki migdałów[1]
- kontrolowana produkcja ekologiczna
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Niemcy, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bauck Mühle Bio chrupiący owies czekoladowy z orzechami
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.