Conte de Cesare Suszone pomidory i czarne oliwki, 285 g
Smak dojrzewających w słońcu pomidorów i śródziemnomorska przyjemność
25,99 zł
(91,19 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wegański
- Suszone na słońcu
- Z czarnymi oliwkami
Pasujące produkty
Opis
Ta śródziemnomorska specjalność od CONTE DeCESARE przenosi smaki południa prosto na talerz. Intensywnie aromatyczne suszone na słońcu kawałki pomidorów łączą się tutaj z delikatnymi czarnymi oliwkami, tworząc wyjątkowo harmonijną kompozycję smakową. To połączenie inspiruje do wielu kreatywnych pomysłów w kuchni – jako aromatyczny dodatek do makaronów, wykwintny składnik sałatek lub klasyczne antipasto podawane na chrupiącym białym pieczywie. Ten włoski klasyk w kilka chwil zapewnia prawdziwie wakacyjny smak.
| Nr art.: | EDH-10855340 |
|---|---|
| Zawartość: | 285 g |
| EAN: | 9004698553412 |
| Numer producenta: | 10855340 |
| Marki: | Conte de Cesare |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 846 / 202 kj / kcal |
| tłuszcz | 17 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2 g |
| węglowodany | 6,3 g |
| w tym cukier | 5,6 g |
| białko | 3 g |
| sól | 2 g |
Składniki
45 % olej słonecznikowy, 39 % Rehydrierte Tomaten (pomidory suszone, woda), 13 % oliwki, ocet winny, sól, suszone oregano, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), środek przeciwutleniający (kwas askorbinowy), Farbstabilisator (gluconian żelaza)
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Conte de Cesare Suszone pomidory i czarne oliwki
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.