Conte de Cesare Warzywa grillowane, 270 g
Różnorodność grillowanych warzyw i śródziemnomorski dodatek do dań
25,99 zł
(96,26 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Kolorowa mieszanka warzyw
- Idealna do antipasti i bruschetty
- Do ryb, mięsa i serów
Pasujące produkty
Opis
Ta doprawiona Polpa di pomodoro od CONTE DeCESARE powstaje ze starannie wyselekcjonowanych pomidorów Roma, przetwarzanych w ciągu 12 godzin od zbioru. Wzbogacona ręcznie wybieraną bazylią i oregano, wnosi do kuchni prawdziwy włoski smak. Stałe kontrole jakości gwarantują wysoką jakość produktu, który nadaje pizzy, sugo i innym potrawom wyjątkowy aromat.
| Nr art.: | EDH-1003511 |
|---|---|
| Zawartość: | 270 g |
| EAN: | 9004698553481 |
| Numer producenta: | 1003511 |
| Marki: | Conte de Cesare |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | L - seler |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 431 / 103 kj / kcal |
| tłuszcz | 9 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1 g |
| węglowodany | 3,6 g |
| w tym cukier | 3,3 g |
| białko | 1 g |
| sól | 1,5 g |
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Conte de Cesare Warzywa grillowane
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.