Soletti Goldfish BIGsters Oriental Style, 100 g
Chrupiąca przekąska z Austrii
16,99 zł
(169,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Pieczone na złoty kolor
- Wegańska receptura
- Bez oleju palmowego
Pasujące produkty
Opis
Soletti Goldfish Bigsters Oriental Style to chrupiąca przekąska w kształcie rybek, inspirowana egzotycznymi smakami Orientu. Intensywna kompozycja przypraw nadaje produktowi wyrazisty, lekko pikantny charakter. Delikatna, lekka konsystencja sprawia, że przekąska jest wyjątkowo przyjemna w jedzeniu. Doskonale sprawdzi się jako urozmaicenie spotkań towarzyskich lub szybka przekąska między posiłkami. To idealna propozycja dla osób poszukujących nowych, interesujących doznań smakowych.
| Nr art.: | XFA-KEL-10002348 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9000159162445 |
| Numer producenta: | 10002348 |
| Marki: | Soletti |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | G - mleko, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera barwników, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
olej rzepakowy, sól, cukier, fruktoza, słód pszenny, drożdże, środek spulchniający (wodorowęglan sodu), pieprz, regulator kwasowości (wodorotlenek sodu)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1863 / 445 kj / kcal |
| tłuszcz | 15 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,1 g |
| węglowodany | 66 g |
| w tym cukier | 4,4 g |
| substancje balastowe | 3,7 g |
| białko | 10 g |
| sól | 2,8 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Austria, www.kellys.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Soletti Goldfish BIGsters Oriental Style
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.