Sonnentor Gorzki proszek, naturalny, BITTER bio, 60 g

Oryginalny smak dla Twoich potraw

19,99 zł

(333,17 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 60 g

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Doskonały do sałatek
  • Klasyczna mieszanka ziół i przypraw
  • Z biedrzeńcem i krwawnikiem

Kupowane często z Sonnentor Bio Chakalaka mieszanka przypraw, 65 g

Sonnentor Gorzki proszek, naturalny, BITTER bio, 60 g 19,99 zł (333,17 zł / kg)
Sonnentor Bio Chakalaka mieszanka przypraw, 65 g 17,99 zł (276,77 zł / kg)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Chociaż substancje gorzkie były już cenione w pismach historycznych Paracelsusa i Hildegardy z Bingen, wiele współczesnych potraw świadomie unika gorzkich składników. Dzięki tej starannie dobranej , organicznej mieszance przypraw z łatwością przywrócisz ten klasyczny smak do swojej kuchni!

Ta mieszanka przypraw od Sonnentor składa się ze starannie wyselekcjonowanych ziół i przypraw – w tym krwiściągu, krwawnika, jagód jałowca i anyżu. Nie tylko nadaje ona charakterystyczny, lekko ziemisty smak, ale także pozwala na nowo odkryć różnorodność tych aromatów. Wystarczy dodać proszek do potraw i napojów i cieszyć się wyjątkową głębią, jaką nadaje on Twoim potrawom!

Nr art.: ST-01286
Zawartość: 60 g
EAN: 9004145012868
Numer producenta: 01286
Marki: Sonnentor
Znak jakości: Znak ekologiczny UE / spoza UE
Forma diety: Wegańskie , Wegetariański
Może zawierać śladowe ilości: A - gluten
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Składniki

biedrzeniec[1], Nasiona kminku[1], anyż[1], bylica[1], koper[1], krwawnik pospolity[1], owoce jałowca[1]

  1. bio
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austria, www.sonnentor.com/de-at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sonnentor Gorzki proszek, naturalny, BITTER bio

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder