Sonnentor Smokey Paprika bio, 50 g

Idealna do grillowania

14,02 zł 15,99 zł -12%

(280,40 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 g

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • 100% ekologiczna
  • Pakowana ręcznie
  • Wegańska

Kupowane często z Sonnentor Płatki chilli, 45 g

Sonnentor Smokey Paprika bio, 50 g 14,02 zł (280,40 zł / kg)
Sonnentor Płatki chilli, 45 g 12,81 zł (284,67 zł / kg)
Cena całkowita: 26,83 zł
Opis

Przy pomocy Smokey Paprika bio przyrządzisz znakomitą marynatę grillową, która nada potrawie wyjątkowy aromat. Przygotuj pastę z tej przyprawy i odrobiny oleju, a następnie rozsmaruj na potrawie. Ponieważ papryki palą się bardzo szybko, nie należy używać tej przyprawy do bezpośredniego grillowania.

Nr art.: ST-00682
Zawartość: 50 g
EAN: 9004145006829
Numer producenta: 682
Marki: Sonnentor
Znak jakości: Austria Bio Garantie, Bio AUSTRIA, Znak ekologiczny UE / spoza UE
Forma diety: Wegańskie
Pochodzenie: Austria
Właściwości: nie zawiera drożdży
Składniki

wędzona papryka

Neutralność CO2 w Sonnentor
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austria, www.sonnentor.com/de-at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

0 ocen klientów po polski dla Sonnentor Smokey Paprika bio

4 recenzje klientów w innym języku

4,3 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
7 (70%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
2 (20%)
2 gwiazdki
1 (10%)
1 gwiazdka
0 (0%)

10 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 4 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder