Sonnentor Wiedeńskie uwodzenie Espresso, mielona, 500 g

Cudowne przeżycie z kawą

92,00 zł

(184,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: mielona, 500 g

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Organiczna mieszanka kawy
  • Mocny zapach
  • Silne palone nuty

Kupowane często z Sapore di Sole Przetarte pomidory, 690 ml

Sonnentor Wiedeńskie uwodzenie Espresso, mielona, 500 g 92,00 zł (184,00 zł / kg)
Sapore di Sole Przetarte pomidory, 690 ml 15,99 zł (23,17 zł / l)
Cena całkowita: 107,99 zł
Opis

Silna organiczna mieszanka kawy, cudowne przeżycie spożywania kawy z pełnymi ziarnami oraz silnymi nutami prażenia. To wiedeńskie uwodzenie Espresso charakteryzuje się oprócz aksamitnego kremu, ciekawymi gorzkimi nutami czekolady.

Mała kawa- know-how
Espresso zostało wynalezione w Mediolanie, a automat do espresso w Nepalu.

Nr art.: ST-01102
Zawartość: 500 g
EAN: 9004145011021
Numer producenta: 1102
Marki: Sonnentor
Kawa: Całe ziarna, Mielona
Znak jakości: Znak ekologiczny UE / spoza UE
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w miejscu, które nie ma wpływu na aromat produktu
Składniki

kawa[1]

  1. bio
Neutralność CO2 w Sonnentor
Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austria, www.sonnentor.com/de-at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sonnentor Wiedeńskie uwodzenie Espresso

3 recenzje klientów w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
5 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

5 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 3 recenzje w innym języku.