STAUD‘S Białe szparagi w kawałkach, 560 g
Sprawdzą się również do gotowania
38,99 zł
(125,77 zł / kg Waga netto po odsączeniu, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyśmienita przekąska
- Jako dodatek do innych potraw
- Delikatny smak
Opis
Kawałki szparagów Marchfeld firmy Staud's doskonale smakują jako przekąska lub jako dodatek do wielu różnego rodzaju potraw. Dzięki delikatnemu smakowi świetnie nadają się również do gotowania.
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 71 / 17 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 2,4 g |
| w tym cukier | 2,4 g |
| substancje balastowe | 0,9 g |
| białko | 1,2 g |
| sól | 0,76 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Austria, www.stauds.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla STAUD‘S Białe szparagi w kawałkach
1 recenzja klienta w innym języku
2,0 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 1 | (100%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.