STAUD‘S Dżem z czereśni z kawałkami migdałów, 250 g
Limitowana edycja dla Mamy
29,99 zł
(119,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Owoce i migdały
- 50% owoców
- Do smarowania i podjadania
Opis
Wielkanoc i Dzień Matki pod kwitnącym drzewem migdałowym: klasyczny dżem ze świeżych i mrożonych owoców, uszlachetniony aromatycznymi płatkami migdałów - pyszna pasta na śniadanie, przekąskę lub deser! Pięknie zaprojektowana etykieta z podziękowaniem dla mamy to idealny prezent na Wielkanoc i Dzień Matki.
Ta limitowana sezonowa kreacja zawiera 50% owoców. Czysta rozkosz do smarowania i podjadania!
Składniki
50 % czereśnie, cukier, koncentrat soku z cytryny, 0,5 % kawałki migdałów, środek żelujący (pektyna)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 971 / 232 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 56 g |
| w tym cukier | 56 g |
| białko | 0,6 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Austria, www.stauds.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla STAUD‘S Dżem z czereśni z kawałkami migdałów
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 2 | (66%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (33%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
3 oceny
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.