STAUD‘S Mini kolby kukurydzy słodko-kwaśne, 314 ml
Niezwykle chrupiące
29,99 zł
(199,93 zł / kg Waga netto po odsączeniu, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Lekko przyprawione
- Według tradycyjnego przepisu
- Typowy wiedeński smak
Podobne produkty
Opis
Tych wspaniałych mini kolb kukurydzy nie powinno zabraknąć na żadnym talerzu z zimnymi przystawkami! Inspirują lekko pikantnym smakiem, są chrupiące i nieodparcie pyszne. Każdy sięgnie po nie po raz drugi. Ten marynowany przysmak to także niezastąpiona przyjemność podczas przekąsek lub raclette.
Składniki
kukurydza, ocet alkoholowy (czysty ocet fermentacyjny), cukier, sól, pieprz, przyprawy, kwas cytrynowy[1]
- środki zakwaszajace
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 172 / 41 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,2 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 8,1 g |
| w tym cukier | 5,3 g |
| białko | 1,2 g |
| sól | 1,6 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Austria, www.stauds.com |
|---|
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla STAUD‘S Mini kolby kukurydzy słodko-kwaśne
| 5 gwiazdek | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 1 | (50%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
2 oceny
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.