STAUD‘S Oma Staud konfitura malinowa, 225 g
Nie może jej zabraknąć na żadnym śnaidaniu
14,99 zł
(66,62 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Prawdziwy klasyk
- Owocowa rozkosz
- Według tradycyjnej receptury
Opis
Konfitura malinowa to zdecydowanie prawdziwy klasyk na stole śniadaniowym! Ten owocowy produkt Babci Staud (Oma Staud) zachwyci wszystkich smakoszy. Wytwarzany jest on według tradycyjnej receptury.
Składniki
maliny, cukier, koncentrat soku z cytryny, pektyna[1]
- środek żelujący
Wyprodukowano z 50 g owoców na 100.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 976 / 233 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 54 g |
| w tym cukier | 54 g |
| białko | 0,8 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Austria, www.stauds.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla STAUD‘S Oma Staud konfitura malinowa
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.