Herbaty imbirowe od TEEKANNE

Połączenie klasycznych i aromatycznych smaków z cierpkimi i owocowymi

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki
Filtr

Imbir: 3 artykuły

TEEKANNE Herbata - Imbir i kurkuma

TEEKANNE Herbata -​ Imbir i kurkuma, 18 torebek herbaty (32,40 g)

  • Głęboki smak
  • Ożywcza ostrość
  • Starannie dobrane składniki
11,99 zł (370,06 zł / kg)

Dostawa do 6 października

TEEKANNE Herbata - imbir

TEEKANNE Herbata -​ imbir, 18 torebek herbaty (36 g)

  • Rozgrzewająca
  • Naturalna receptura
  • Aromatyczny smak
11,99 zł (333,06 zł / kg)

Dostawa do 6 października

TEEKANNE Herbata - Imbir i cytryna

TEEKANNE Herbata -​ Imbir i cytryna, 20 torebek herbaty (35 g)

  • Ożywiająca i rozgrzewająca
  • Bogata w olejki eteryczne
  • Aromatyczna i rześka rozkosz
11,99 zł (342,57 zł / kg)

Dostawa do 21 października