ültje

Bez względu na to, czy na wielką imprezę, spontaniczne spotkanie z przyjaciółmi czy przytulny wieczór we dwoje, orzechy ültje są zawsze świetne! ültje oznacza zabawne przekąski, pyszne produkty, naturalność. Klasyczne orzeszki ziemne, inteligentna mieszanka orzechów - z ültje każdy przyjaciel przekąsek znajdzie coś dla siebie!

Filtrowanie i sortowanie

Filtr

ültje: 4 artykuły

ültje Prażone i solone orzeszki ziemne

ültje Prażone i solone orzeszki ziemne, 180 g

  • Popularny klasyk
  • Bogate w białko
  • Wegańskie
12,99 zł (72,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ültje Orzeszki ziemne prażone bez soli

ültje Orzeszki ziemne prażone bez soli, 180 g

  • Chrupiące źródło białka
  • Pyszna przekąska na imprezę
12,99 zł (72,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ültje Solone pistacje

ültje Solone pistacje, 150 g

  • Prażone i solone w łupinach
  • Bogate w żelazo i potas
17,99 zł (119,93 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ültje Pikantnie przyprawione orzeszki ziemne

ültje Pikantnie przyprawione orzeszki ziemne, 180 g

  • Prażone bez użycia tłuszczu
  • Bogate w białko
  • Wegańskie
12,99 zł (72,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października