Venchi Nougatine gorzka czekolada z orzechami laskowymi, 95 g
Tradycyjna pralina w formie tabliczki
38,99 zł
(410,42 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- 56% zawartości kakao
- Delikatne, ale chrupkie
- Karmelizowane kawałki orzechów laskowych
Opis
Pralina Nougatine została opracowana przez Silviano Venchi w 1905 roku i od tego czasu jest wytwarzana według tradycyjnych receptur. Najlepsze karmelizowane kawałki orzecha laskowego z Piemontu oblane są gorzka czekoladą.
Tabliczka Nougatine z gorzką czekoladą z orzechami laskowymi zawiera te same składniki, co delikatne praliny, ale w formie rozpływającej się w ustach tabliczki czekolady i chrupkimi orzechami. Ciemna czekolada zawiera 56% kakao, dzięki czemu jest wystarczająco słodka, ale nie za słodka, aby zredukować czekoladowy aromat.
| Nr art.: | AV-631505 |
|---|---|
| Zawartość: | 95 g |
| EAN: | 8002996366636 |
| Numer producenta: | 631505 |
| Marki: | Venchi |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu, Bez laktozy |
| Pochodzenie: | Włochy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy, nie zawiera laktozy, bez inżynierii genetycznej, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
masa kakaowa, cukier, karmelizowane orzechy laskowe z Piemontu, cukier, orzechy laskowe Piemont, masło kakaowe, Emulgator (lecytyna sojowa)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2336 / 558 kj / kcal |
| tłuszcz | 35,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 17,3 g |
| węglowodany | 49,7 g |
| w tym cukier | 45,4 g |
| substancje balastowe | 6,3 g |
| białko | 6,6 g |
| sól | 0,09 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Venchi S.p.A., Via Venchi, 1, 12040, Castelletto Stura (CN), Włochy, de.venchi.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Venchi Nougatine gorzka czekolada z orzechami laskowymi
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.