Wiberg Bosna spezial - mieszanka przypraw, 480 g

Z łatwością wyczarujesz w domu oryginalną kiełbasę Bosna

48,99 zł

(102,06 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 480 g

Produkt dostępny od 15 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do piątek, 16 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Delikatna mieszanka curry
  • Z chili, imbirem i kolendrą
  • Na pikantną przekąskę

Kupowane często z Wiberg Umami Style - mieszanka przypraw, 350 g

Wiberg Bosna spezial - mieszanka przypraw, 480 g 48,99 zł (102,06 zł / kg)
Wiberg Umami Style - mieszanka przypraw, 350 g 51,00 zł (145,71 zł / kg)
Cena całkowita: 99,99 zł
Opis

Pikantna kiełbasa Bosna to austriacki klasyk wśród przekąsek. WIBERG stworzył specjalną mieszankę przypraw Bosna, która łączy wszystkie przyprawy wymagane do stworzenia jej oryginalnej wersji, aby ułatwić stworzenie tego popularnego wariantu kiełbasy w domu. Dopełnieniem mieszanki curry jest między innymi delikatna papryczka chilli, świeżość imbiru, kolendry i pieprzu.

Kulinarne przeznaczenie:

  • Dla specjałów z grillowanej kiełbasy
  • Dla gulaszu
Nr art.: WB-195836
Zawartość: 480 g
EAN: 9002540820927
Numer producenta: 195836
Marki: Wiberg
Składniki

kolendra, kurkuma mielona, pieprz, imbir, cebula w proszku, proszek z pasternaku, papryka, Nasiona kminku, majeranek, Chilli, gałka muszkatołowa, kozieradka, Korzennik lekarski , Thymian

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1444 / 345 kj / kcal
tłuszcz 9,7 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,8 g
węglowodany 44 g
  w tym cukier 40 g
białko 12 g
sól 0,2 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Austria, www.wiberg.eu/de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Wiberg Bosna spezial - mieszanka przypraw

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder