Wiberg Ocet malinowy, 500 ml
Dla szerokiej gamy kreacji szefów kuchni, którzy uwielbiają próbować nowych rzeczy
110,00 zł
(220,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- 5% kwasowości
- Nie zawiera aromatów i barwników
- Świeży owocowy smak
Opis
Ocet ten charakteryzuje się intensywnym smakiem z subtelną nutą kwasowości. Ocet malinowy od WIBERG jest wytwarzany z soku ze świeżych malin i rozwija swój pełny owocowy i świeży smak. Ocet malinowy można łączyć na przykład z olejem z krokosza barwierskiego, olejem arachidowym lub olejem słonecznikowym.
Przeznaczenie kulinarne:
- Dla wykwintnych kreacji sałatkowych z grzybami, roślinami strączkowymi, serem, warzywami i owocami
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 96 / 23 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 2 g |
| w tym cukier | 2 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Austria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Wiberg Ocet malinowy
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.