Majeranek do gotowania

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Majeranek: 9 artykułów

Sonnentor Majeranek bio

Sonnentor Majeranek bio, 10 g

  • Miętowo-świeży zapach
  • Delikatny ziołowy aromat
  • Bardzo wszechstronny
10,99 zł (1 099,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Herbaria Organiczny majeranek

Herbaria Organiczny majeranek, 15 g

  • Delikatnie suszony
  • Pełny aromat
  • Idealny do ziemniaków i pieczonej gęsi
28,99 zł (1 932,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Majeranek otarty

KOTÁNYI Majeranek otarty, 50 g

  • Nieodparty smak
  • Delikatnie suszony
  • Łagodny smak
14,99 zł (299,80 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Posiekany majeranek BIO

Cosmoveda Posiekany majeranek BIO, 20 g

  • Idealny do obfitych potraw
  • Nadaje się również jako herbata
  • Surowy produkt spożywczy
15,99 zł (799,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Majeranek otarty

KOTÁNYI Majeranek otarty, 10 g

  • Aromatycznie pikantny
  • Lekko gorzki
  • Świetny do pieczonej gęsi i kaczki
15,99 zł (1 599,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Majeranek - starty

KOTÁNYI Majeranek -​ starty, 30 g

  • Pełny aromat już podczas gotowania
  • Delikatnie suszony
  • Lekko gorzki
18,99 zł (633,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ehrenwort Bio majeranek

Ehrenwort Bio majeranek, 10 g

  • Pikantny i lekko gorzki
  • Wszechstronny w użyciu
  • Idealny do dań z dziczyzny
17,99 zł (1 799,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI BIO majeranek otarty

KOTÁNYI BIO majeranek otarty, 4 g

  • Słodki i lekko gorzki
  • Do dziczyzny i drobiu
13,99 zł (3 497,50 zł / kg)

Dostawa do 21 października

Alnatura Bio majeranek

Alnatura Bio majeranek, 12,50 g

  • Jakość organiczna
  • Wegański
  • Typowe śródziemnomorskie zioło przyprawowe
8,99 zł (719,20 zł / kg)

Dostawa do 13 października