Bazylia do gotowania

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Bazylia: 7 artykułów

Sonnentor Bazylia

Sonnentor Bazylia, 15 g

  • Włoska specjalność
  • Smak Morza Śródziemnego
  • Świeży-korzenny smak
12,99 zł (866,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Bazylia otarta

KOTÁNYI Bazylia otarta, 10 g

  • Delikatne suszone
  • Do potraw kuchni śródziemnomorskiej
  • Do sosów pomidorowych, pizzy i zapiekanek
13,99 zł (1 399,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Cosmoveda Posiekana bazylia BIO

Cosmoveda Posiekana bazylia BIO, 30 g

  • Przyjemnie pikantny
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Surowy produkt spożywczy
17,99 zł (599,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

KOTÁNYI Bio Bazylia otarta

KOTÁNYI Bio Bazylia otarta, 17 g

  • Do potraw kuchni śródziemnomorskiej
  • Dobrze łączy się z pomidorami
  • Przyjemny aromat
17,99 zł (1 058,24 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Herbaria Bazylia bio

Herbaria Bazylia bio, 15 g

  • Pocięta
  • Delikatnie suszona
  • Opakowanie wielokrotnego użytku
21,99 zł (1 466,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Exotic Food Siekana bazylia tajska

Exotic Food Siekana bazylia tajska, 100 g

  • Autentyczna bazylia tajska
  • Wyrazisty i lekko słodkawy smak
  • Gotowa do użycia, drobno siekana
14,99 zł (149,90 zł / kg)

Dostawa do 15 października

KOTÁNYI Bazylia starta

KOTÁNYI Bazylia starta, 65 g

  • Z aromatami goździków, pieprzu i mięty
  • Idealna do dań mięsnych i rybnych
  • Bogata w olejki eteryczne
18,99 zł (292,15 zł / kg)

Dostawa do 13 października