Zotter Schokoladen Bio Balleros - Wiśnie, 100 g
Wyjątkowy delikates dla fanów kwaśnych i świeżych smaków!
36,99 zł
(369,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Wyjątkowa w smaku wiśnia
- Rozpływająca się w ustach rozkosz
- Błyszcząca wiśniowa powłoka
Opis
Te kulki bazują na pysznym połączeniu owoców i delikatnego, rozpływającego się w ustach smaku, którego koniecznie musisz spróbować! W środku znajduje się kwaśna, świeża wiśnia, która zapewnia chrupiący, owocowy smak.
Ten pyszny owoc oblany jest dwiema warstwami czekolady: najpierw wiśnie zanurzone są w rozpływającej się w ustach mlecznej czekoladzie o imponującej zawartości 50% kakao. Ostatnią atrakcją jest błyszcząca powłoka owocowej czerwonej kuwertury wiśniowej. Fantastyczny czerwony kolor jest naturalny i autentyczny i pochodzi z samych wiśni. Rezultat? Wyjątkowy delikates, który wywoła uśmiech na twarzy przy każdym kęsie.
| Nr art.: | ZSM-19088 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9006403086086 |
| Numer producenta: | 19088 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE, Fair |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
33 % suszone wiśnie[1], surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], masa kakaowa[1], pełne mleko w proszku[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], 4 % liofilizowane wiśnie[2], środki powlekające[2] (Glukosesirup[2]), stabilizator (guma arabska[2], olej słonecznikowy[2]), Emulgator (lecytyna sojowa[2]), cytryna w proszku[2] (koncentrat soku z cytryny[2], skrobia kukurydziana[2], cukier[2]), Emulgator (lecytyna słonecznikowa[2]), strąki wanilii w proszku [1], sól kamienna, 50 % minimalna zawartość kakao w ciemnej czekoladzie mlecznej[2]
- ze sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem 85% / z kontrolowanych upraw ekologicznych
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2156 / 515 kj / kcal |
| tłuszcz | 33 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 20 g |
| węglowodany | 44 g |
| w tym cukier | 38 g |
| białko | 8 g |
| sól | 0,23 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio Balleros - Wiśnie
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.